Bütün Daire Tül Yaptıran Müşterilerimize Güneşlikler Hediye - Polyester Stor Perdede Şok Kampanya m2 110 TL Yerine Sadece 60 TL - 4000 TL Üzeri Alışverişe %8 İNDİRİM - 6000 TL Üzeri Alışverişe %10 İNDİRİM - 10000 TL Üzeri Alışverişe %12 İNDİRİM

İstanbul Bayrampaşa Perdeci

Bayrampaşa Perdeci birçok mekanizmalı perdeye göre uygulama zorluğu olan yerlerde tercih edilebilir. Perdenin toplanmış yüksekliğinin çok az olması ve hafifliği, yere kadar cam olan büyük cepheli alanlarda rahat kullanım sağlar. Bayrampaşa Perdeci istanbul yıkanabilir özelliğe sahiptir. Tüm perde yerinden sökülerek 30 derecedeki ılık sabunlu su dolu küvete sokularak temizlenebilir. Konu çatı pencereleri olduğunda genellikle eksenel ya da açılı pencere doğramalarına uygulanabilecek perdeler talep edilir. Bunun çözümü ise plise veya düet perdedir. Gerici sistem sayesinde perdelerin kullanımı çok kolaydır ve istenilen her pozisyonda durabilir. Birçok seçenekten birini seçebilirsiniz. Özellikle çatı pencerelerinde ışığı yumuşatmak bir ihtiyaçtır. Geniş ve ihtiyaca yönelik kumaş koleksiyonu sayesinde, Bayrampaşa Perdeciler istenilen loşluk veya karartmaya yardımcı olur.

Uygun Fiyatlı Perde Modelleri ve Bayrampaşa Perdeci 0535 271 6778

Kent perde siz değerli müşterilerimize hizmet ve ürün kalitesini en iyi şekilde size ulaştırabilmek için İnternet portalı üzerinden bu bölgede hizmet vermektedir. Bayrampaşa Perdeci olarak hertürlü perde, yerinde keşfi, ölçümü ve montajı ücretsiz olarak karşılamaktayız. Haftasonu Pazar dahil sabah 08:00 ile 22:00 arası bize ulaşmaktan çekinmeyin. Dilerseniz bölgede hizmet alabilmek için telefon ile hızlı bir şekilde bize ulaşabilir ve bizden talep alabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Bayrampaşa Perdeci

Uygun fiyatlı Bayrampaşa Perdeci montaj kolaylığı sağlamak amacıyla ayakları profil üzerinde önceden monte edilir. Bayrampaşa Perdeci istanbul montajı yere paralel olarak yapılmalıdır. Portraylar hizalı bir şekilde tavana veya duvara monte edilmelidir. Perde profili veya kutusu, portraylar üzerindeki tırnaklara hafifçe bastırılarak yerine oturtturulur. Tavana montajda perdenin mermer veya pencere kollarına çarpmaması için perde, yeterli mesafede ön kısımdan takılmalıdır. Zemin bozukluğundan dolayı perde sağa veya sola doğru sarma yaparak toplama yapabilir. Bunu engellemek için kumaşı aşağıya kadar tamamen açarak sarım yapan tarafın aksi tarafına boruya bir miktar kağıt bant yapıştırarak düzeltme yoluna gidilebilir. Mekanizma üzerindeki zincir aracılığı ile perde hareket ettirilir. Bayrampaşa Perdeci ince ve dolgulu dokumanın çizgi halinde sıralanması nedeniyle bu ismi almıştır. Bir tarafı sabit diğer tarafı hareketli çift kat kumaşın mekanizma üzerinde hareket ederek görüntüyü açma-kapama mantığı ile çalışmaktadır. Bayrampaşa Perdeciler çift kat kumaş kullanıldığından, perde yukarı aşağı hareket ederken sık dokunmuş kumaşların karşılıklı gelmesiyle ışık geçirgenliği şık bir biçimde elde eder. Zebra stor perdeler, tül ve sık dokuma kumaşın karşılıklı gelmesiyle ışık geçirgenliğini engeller ve mekanın karanlık olmasını sağlar. Tek bir mekanizma ile Bayrampaşa Perdeci sistemimiz çift perde sistemimiz hem güneşlik hem de tül olarak kullanılabilir. Zebra stor perde ile gün ışığına iç mekanda hükmedebilirsiniz.

Bayrampaşa Perdeci Ücretsiz keşif ve Montaj

Bayrampaşa Perdecilerin üst mekanizma ve etek bitiminde 25 mm genişliğinde profiller kullanıldığından, plise veya düet perdeler hemen hemen her pencereye monte edilebilir. Alt ray serbest bırakılabilir, ya da tercihe göre gerici sistem ile sabitlenebilir. Bayrampaşa Perdeci yapı itibariyle birbirine benzer perdeler olduğu için montajları aynıdır. Her iki perdenin de montajında aynı tip klips ayaklar kullanılır. Bu ayaklar öncelikle, perde genişliğine göre belli aralıklarla tavana monte edilir. Perdenin aşağı yukarı hareketinde herhangi bir yere çarpmaması için yeterli mesafeden pencere önüne takılmalıdır. Takılan klips ayaklara perde geçirilir. Perdelerin duvara montajında özel duvar ayağı kullanılır. Uzatma ayaklı montajlar bu perdelerde görüntü ve kullanım açısından pek uygun değildir. Pencere doğramaları üzerine aynı tip ayaklarla montajı yapılabilir.

Whatsapp Hemen Ara