Bütün Daire Tül Yaptıran Müşterilerimize Güneşlikler Hediye - Polyester Stor Perdede Şok Kampanya m2 110 TL Yerine Sadece 60 TL - 4000 TL Üzeri Alışverişe %8 İNDİRİM - 6000 TL Üzeri Alışverişe %10 İNDİRİM - 10000 TL Üzeri Alışverişe %12 İNDİRİM

çift sistem tül stor perde

Kasalı çift sistem tül stor perde montaj kolaylığı sağlamak amacıyla ayakları profil üzerinde önceden monte edilir. perdenin montajı yere paralel olarak yapılmalıdır. Portraylar hizalı bir şekilde tavana veya duvara monte edilmelidir. Perde profili veya kutusu, portraylar üzerindeki tırnaklara hafifçe bastırılarak yerine oturtturulur. Tavana montajda perdenin mermer veya pencere kollarına çarpmaması için perde, yeterli mesafede ön kısımdan takılmalıdır. Zemin bozukluğundan dolayı perde sağa veya sola doğru sarma yaparak toplama yapabilir. Bunu engellemek için kumaşı aşağıya kadar tamamen açarak sarım yapan tarafın aksi tarafına boruya bir miktar kağıt bant yapıştırarak düzeltme yoluna gidilebilir. Mekanizma üzerindeki zincir aracılığı ile perde hareket ettirilir. çift sistem tül stor perde, mekan umumi veya çok tozlu olmadıkça kolay toz ve leke tutan perdeler değildir. Aprenin sertleştirici özelliği sayesinde toz veya kir, kumaşın içine kolaylıkla işlemez. Haftalık yapılacak nemli bezle temizlik, kumaşın uzun süre temiz kalmasını sağlayacaktır. Ufak lekeler ise, kurşun kalem silgisiyle rahatlıkla yok edilebilir. Polyester kumaş 4 – 6 yıllık ömrü boyunca en fazla 2 – 3 defa yıkanabilir. Yıkama düz bir zemine kumaşı yatırarak yapılmalı ve fazla yıpratılmamalıdır. Ayrıca kumaşın kırılmamasına özen gösterilmelidir. Sun screen kumaşın yıkamada herhangi bir problemi yoktur ve istenildiği kadar yıkanabilir. Sun screen apresiz olduğundan kumaşın apresinin bozulması gibi birşey söz konusu değildir.

Her Bütçeye Uygun Perde çift sistem tül stor perde 0535 271 6778

Kaliteli uygun fiyatlı çift sistem tül stor perde

Kasalı çift sistem tül stor perde montaj kolaylığı sağlamak amacıyla ayakları profil üzerinde önceden monte edilir. çift sistem tül stor perde montajı yere paralel olarak yapılmalıdır. Portraylar hizalı bir şekilde tavana veya duvara monte edilmelidir. Perde profili veya kutusu, portraylar üzerindeki tırnaklara hafifçe bastırılarak yerine oturtturulur. Tavana montajda perdenin mermer veya pencere kollarına çarpmaması için perde, yeterli mesafede ön kısımdan takılmalıdır. Zemin bozukluğundan dolayı perde sağa veya sola doğru sarma yaparak toplama yapabilir. Bunu engellemek için kumaşı aşağıya kadar tamamen açarak sarım yapan tarafın aksi tarafına boruya bir miktar kağıt bant yapıştırarak düzeltme yoluna gidilebilir. Mekanizma üzerindeki zincir aracılığı ile perde hareket ettirilir. çift sistem tül stor perde ince ve dolgulu dokumanın çizgi halinde sıralanması nedeniyle bu ismi almıştır. Bir tarafı sabit diğer tarafı hareketli çift kat kumaşın mekanizma üzerinde hareket ederek görüntüyü açma-kapama mantığı ile çalışmaktadır. çift sistem tül stor perdeler çift kat kumaş kullanıldığından, perde yukarı aşağı hareket ederken sık dokunmuş kumaşların karşılıklı gelmesiyle ışık geçirgenliği şık bir biçimde elde eder. Zebra stor perdeler, tül ve sık dokuma kumaşın karşılıklı gelmesiyle ışık geçirgenliğini engeller ve mekanın karanlık olmasını sağlar. Tek bir mekanizma ile çift sistem tül stor perde sistemimiz çift perde sistemimiz hem güneşlik hem de tül olarak kullanılabilir. Zebra stor perde ile gün ışığına iç mekanda hükmedebilirsiniz.


çift sistem tül stor perde perdelerin üst mekanizma ve etek bitiminde 25 mm genişliğinde profiller kullanıldığından, plise veya düet perdeler hemen hemen her pencereye monte edilebilir. Alt ray serbest bırakılabilir, ya da tercihe göre gerici sistem ile sabitlenebilir. çift sistem tül stor perde perde yapı itibariyle birbirine benzer perdeler olduğu için montajları aynıdır. Her iki perdenin de montajında aynı tip klips ayaklar kullanılır. Bu ayaklar öncelikle, perde genişliğine göre belli aralıklarla tavana monte edilir. Perdenin aşağı yukarı hareketinde herhangi bir yere çarpmaması için yeterli mesafeden pencere önüne takılmalıdır. Takılan klips ayaklara perde geçirilir. Perdelerin duvara montajında özel duvar ayağı kullanılır. Uzatma ayaklı montajlar bu perdelerde görüntü ve kullanım açısından pek uygun değildir. Pencere doğramaları üzerine aynı tip ayaklarla montajı yapılabilir.

جالوزي برادي بيليسة برادي استور برادي برادي تحكم عن بعد عن طريق جهاز تحكم ستائر بلكون ستائر زيبرا حسب الطلب ستائر أسعار رخيصة ستائر مكاتب ستائر جالوزي وزيبرا موديلات ستائر للمنزل حسب الطلب

Whatsapp Hemen Ara