Bütün Daire Tül Yaptıran Müşterilerimize Güneşlikler Hediye - Polyester Stor Perdede Şok Kampanya m2 110 TL Yerine Sadece 60 TL - 4000 TL Üzeri Alışverişe %8 İNDİRİM - 6000 TL Üzeri Alışverişe %10 İNDİRİM - 10000 TL Üzeri Alışverişe %12 İNDİRİM

Hizmetlerimiz

Ücretsiz Keşif ve Ölçülendirme

Deneyimli ve bilgili ekibimizden, yerinde keşif ölçülendirme, modellerin ölçüye ve yerin konumuna göre nasıl uyarlanabileceği görüşünün aktarılması.

Özel Tasarım Modeller

14 yıllık deneyim, birikim ve bünyemize katılan genç ekibimiz ile mekanlarınıza özel tasarım ve çizimler.

Dikiş & Montaj

Tasarımlarımızın, kendi bünyemizdeki atölyemizde en mükemmel şekilde, yerine uygun ve kusursuz dikilerek, titizce montajlanması.

Satış Sonrası Servisler

Temizlik ve oluşabilecek her türlü tadilat ve tamiratlar özel ekibimiz tarafımızdan en seri şekilde çözümlenecektir.


1- Perde Onarımı

Kent Perde olarak perde hizmetleri konusunda sınırsız hizmet sunmaktayız. Perdeleriniz güvenilir ellerdedir. Profesyonel ekibimiz ile onarım işlemleri ile perdeleriniz eskisinden daha iyi olacaktır. Aklınıza gelebilecek bütün perdelerinizin tamir ve bakım işlemleri firmamız tarafından yapılmaktadır. Mekanizmalı perdelerin çeşitli yedek parçaları kolayca yerinizde tamir edilebilir ve yenisiyle değiştirilebilir.Daha evvel herhangi bir firmaya yaptırmış olduğunuz perdenizin tamirini firmamızdan yardım alarak yaptırabilirsiniz.

2- Perde Montajı

Perdeler evlerimizi güzelleştiren en önemli aksesuarlardandır. Her türlü perdelerinizin montajı uzman ekibimiz tarafından profesyonel olarak sağlanılmaktadır. Perde Montajı Stor Perde montaj Hizmeti Korniş Montaj Ustası Perde katlamalı rustik japon mekanizmalı cekmeli motorlu her çeşit perde sistemleri ikea koçtaş yapı market ürünleri montajları uzman personellerimiz tarafından İstanbul her yerine hizmet veriyoruz.

3- Perde Yıkama ve Temizliği

Zebra, Stor ve diğer perdelerimizin temizliği oldukça güçtür. Her türlü perdelerin temizliğinde uzman destek alabilirsiniz. Perde temizliğinde kapınızda hizmet sunmaktayız. Perdelerinizi alıp mükemmel kuru temizleme ve ultrasonic temizlikle ilk günkü gibi temizleyelim firmamızın yılların tecrübesi ile perde temizliği hizmeti sunmaktayız.

4- Perde Bakımı

Perdelerimiz yırtılabilir yada zamanla eskiyebilir. Perdelerinizin tamiri konusunda bizden hizmet alabilirsiniz. Yırtılan yada hasar gören perdelerinizi çöpe atmak yerine bakımını sağlayarak yeniden kullanabilirsiniz. Evlerimizin süsüdür renk renk, desen desen, döküm döküm perdeler. Dekora uygun seçilmiş şık perdeler, mekanın güzelliğine güzellik katar. Hele de temiz ve ütülülerse… Esasında perde konusunda karşılaşılan en önemli problemlerden biri perdenin bakımı ve güzelliğinin muhafazasıdır. İs ve duman yüzünden kısa sürede kirlenen perdeler, salonunuzun havasını kaçırır. Yanlış bir müdahale sonucu, bir bakarsınız ki perdenize zarar vermişsinizdir.

Whatsapp Hemen Ara