Bütün Daire Tül Yaptıran Müşterilerimize Güneşlikler Hediye - Polyester Stor Perdede Şok Kampanya m2 110 TL Yerine Sadece 60 TL - 4000 TL Üzeri Alışverişe %8 İNDİRİM - 6000 TL Üzeri Alışverişe %10 İNDİRİM - 10000 TL Üzeri Alışverişe %12 İNDİRİM
Store Perde KNT05

Store Perde KNT05

Bilgi için Arayın:

Arayın: 0535 271 67 78

Size En Uygun Perde Çeşitlerini Birlikte Seçelim!

Kent perde istanbul geneli ücretsiz keşif ve ölçü alma, en hızlı hizmet ve 3 yıl garantili ürünlerimiz ile siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Arayın size özel çözümler üretelim.

Stor perdeler Ev, ofis ve işyeri pencerelerini örtmenin en pratik ve ekonomik yöntemi manuel zincirli, yaylı veya Somfy vb motorlu stor perdelerdir. Farklı işlevli kumaş, doku ve desen seçenekleri ile güneşlik ya da perde ihtiyacınızı tek başına karşılayacaktır. Özellikle evlerde; salonlarda güneşlik, çocuk ve genç odasında perde, yatak odasında karartma ihtiyacınızı karşılarken, otel, ofis, büro, restoran, bar, kafe, hastane, muhasebe, doktor ve avukatlık bürosu, poliklinik, muayenehane, stüdyo, masaj ve spor salonu, üretim, depo, imalat vb alanlarınızda stor perde fiyatları size özel çözümler sunmaktayız.

Whatsapp Hemen Ara